Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Abban van valami hogy az...

Abban van valami hogy az egyre újabb játékoknak egyre kisebb lesz a gépigényük?

Figyelt kérdés

Mert én ennek a kezdetét vettem észre persze nem biztos...

Pl.: az új nfs most wantednek kisebb a gépigény mint régebbi játékoknak



2012. nov. 16. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Én az ellenkezőjét tapasztalom. Persze lehetnek kivételek.

Már csak azért is nő a gépigény, mert a felhasználók elvárják, hogy az újabb gépeket minél jobban használják ki a játékok.

2012. nov. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Komplikato ***** válasza:

Van rá példa, az EA játékok jó része (jellemzően nem a FPS játékok!) úgy vannak megírva, hogy még integrált VGA-n is elmenjenek, cserébe nem szépülnek igazán, néha még rondábbak is lesznek. (Lásd Harry Potter sorozat.)


De nem ez a jellemző.


Az is igaz, hogy a fejlesztők visszafogták magukat, mert 2008 óta az emberek nem igazán akarnak drágán jobb gépet venni ... szóval az akkor közép és felső kategóriára fejlesztenek nem a maira.


Harmadrészt sok a konzolos átirat, ahol nem törik magukat a grafika PC-re való fejlesztésére így marad a kisebb gépigény, ami a látvány rovására megy, pl. Mass Efefcts.


De ha elmúlna a válság jönnének a DX11 csúcs vasra meg 4 magos procira kihegyezett játékok. :)

2012. nov. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!