Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt hogyan tudom megcsinálni...

Ezt hogyan tudom megcsinálni XP-n?

Figyelt kérdés

A felesleges programokat, vagy játékokat, amit feltelepítek a gépre. Egy mappába teszem. És ezt a mappát oldalra vagy az asztal tetejére rakom (mint a vista-nál a Rocketdock).


És így, ha oldalra vagy fel írányítom az egeret, előjön ez a rocketdock féle hosszú oszlop, amiben vannak a mappák, vagy játék.


Kérdés: Viszont, ha kikapcsolom a gépet, és másnap bekapcsolom, ez a rocketdock szerűség eltűnik oldalról vagy felülről. És csak a mappa lesz az asztalon, amit újra oldalra kell dobni, hogy ott legyen ez a hosszú oszlop. Úgy akarnám megcsinálni, ha a gépet újra bekapcsolom, ott maradjon oldalt ez az oszlop.



2012. nov. 16. 18:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősömnél láttam ezt, hogy kikapcsolás után (xp) ott maradtak ezek az oszlopok, és nem dobta újra a mappát oldalra.
2012. nov. 16. 18:49
 2/7 anonim ***** válasza:
hát telepítsd a rocket dockot pl. ez hülye kérdés. tudod mi kell mégis sutynya vagy keresni egy percig is.
2012. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De XP-re nem jó a vista rocketdock. Ahhoz a vista ultimate packot (vista bőr) kell letölteni, ami vistá-vá varázsolja az XP-t. Én az XP-re gondoltam ezt, amit leírtam.
2012. nov. 16. 19:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért nem váltok vista-ra, win7, win8, win9-re, mert én már az XP-t szoktam meg, ami tökéletesen működik. És úgy hallottam, hogy a vista-n, win7, win8-on nem tökéletesen futnak egyes játékok. Valamint láttam, hogy minden skin (bőr) win7-re, Vista-ra egyforma. De XP-re rengeteg különböző fajta van.
2012. nov. 16. 19:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Vaslamint a játékoknak Vista-n, win7-en nagyobb rendszerkövetelmény kell, mint XP-re.
2012. nov. 16. 19:46
 6/7 anonim ***** válasza:
próbáld akkor ki az új need for speedet vagy a battlefield 3at xpvel.. ezek már nem indulnak vele akárcsak a jövőre megjelenő játékok 80 %a
2012. nov. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Xpre is van rocket dock.Én nem tudom miért nem lehet használni azt a rohadt google-t!

[link]

okostojás

2012. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!