Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vista kinézete win98-ra váltott?

Vista kinézete win98-ra váltott?

Figyelt kérdés

Egyik pillanatról a másikra.

Asztalon jobbklikk ->testreszabás

és itt ha a témát vagy az ablakokat vista kinézetre akarom visszaállítani, akkor az előnézetben csak nagy feketeség van és ha alkalmaznám akkor hibát dob: a megjelenítési stílust nem lehet alkalmazni.

vistát updateltem és a microsoft fix it -el is lefuttattam mindent , de nem oldotta meg.



2012. nov. 17. 01:21
 1/3 A kérdező kommentje:
most tök gagyin nézi ki minden a tálca , a start menü..stb mint a win 95,98-ban
2012. nov. 17. 01:22
 2/3 anonim ***** válasza:
windows 95 98 kinézetre válltot csak ugy magától ? Ez elég érdekes és milyen vista van fenn, nem lehet valami rosszat telepitetél fel vagy valimet véletlenül letöltötél és azt telepiteted fel ? Mert ezt igy szokot lenni ha nem boldogulsz vele vagy újra telepited a windows vistát vagy egy számitógéphez értö emberrel beszéj. Nekem vista van a gépemen sose áll át semmire a windows 95 és windows 98 tényleg hülyén néz ki, szerintem windows újratelepités ha már nemtudod megoldani nekem eredeti vistám van az nem csinál ilyent.
2012. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

eredeti itt is.

egyik nap bekapcsoltam és ez fogadott. Egyébként ugyanúgy működik minden.

Na mindegy újrateszem az egészet.

kösz

2012. nov. 18. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!