Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mindig ujra bootol a gép, mit...

Mindig ujra bootol a gép, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát Windows felhasználó vagyok,és ki akartam próbálni a linuxot USB-ről,de picit rosszul sült el.A linux nem futott,de most induláskor dob csökkentett mód opciót,meg normál inditást,és mikor normál módon indítom elindul a windows betöltése,majd ujra bootol,és kezdődik minden előlről.A windows 7-es,64 bites,a hardware meg:msi h61m-p31 g3-as alaplap,intel i3-as proci(3.30 GHz 2mag),4GB RAM.

BIOS-t meg még nem sikerült frissíteni.



2012. nov. 17. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg W7 telepítő lemezről a javítást.
2012. nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
próbálnám,ha lenne,de nincs,másolattal meg már megszoptam egyszer,ugyhogy valami más?ha nem lesz egy időre rakok linuxot,amig nem lesz lehetőségem elvinni ujrarakatni,de nem lenne jó elveszteni tébb mint 100 GB adatot.Egyébként első válaszoló:köszi a próbálkozást :)
2012. nov. 17. 12:20
 3/3 A kérdező kommentje:
ok,áttettem a linuxot,nem számitottam rá,de fel tudtam telepiteni win mellé,igy lementettem ami kellett és letöröltem ami nem...a választ köszi,a problem megoldva :)
2012. nov. 17. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!