Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » BIOS frissítés? :O

BIOS frissítés? :O

Figyelt kérdés

Sziasztok BIOS-t szeretnék frissiteni de nem merek bele kezdeni mivel még nem csináltam .. láttam róla videót hogy sima windows ablakban is lehet és mielőtt frissíteném a régi bios-t le kell menteni a merevlemezre kérdésem lenne ha még is errontanám mi a teendő mit csináljak azután hogy ne dobhassam ki a kukába az alaplapot ?


de elmesélem azt is hogy miért szeretném frissíteni a bios-t mielőtt bárki meg kérdezné


KB 2 héttel ezelőtt kezdődött egyik naprol a másikra lassabb lett a BIOS és még a merevlemezen lévő windows is és a merev lemezekre is észlel hibát a bios probáltam már merev lemez cserével windows újra telepítéssel de semmit nem ért igaz nem a leggyorsabb számítógépem van de nagyon is érezhető lett a lassúsága


vagy ha lenne más megoldás a bios frissítés elkerülése érdekében akkor a javaslatokat is várom!


a válaszokat köszönöm



2012. nov. 17. 12:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyi várj meg egy munkanapot amikor letudod adni szervizb vidd el és fizess 2-3ezer forintot basic input output system ez a bios..videót én is láttam nagyon baba kézifékes rallysokrol de valahogy csak nem csinálnam...hagyd a házibarkácsot ok?lekesedés nem kompenzálja a tudás hiányát..ne haragudj ha nyers vagyok de ha véleményt szeretnél akkor tessék:)
2012. nov. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!