Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismeritek az ubuntunak az...

Dominik.ballo kérdése:

Ismeritek az ubuntunak az online tesztjét a www.ubuntu.com/tour/en/ oldalt? Van ilyen vagy ehez hasonlója a windows-nak vagy a macos-nek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ilyen nincs! Csak a Canonical készített egy ilyen kis ismerkedős dolgot!
2012. nov. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Biztos?

Kiaz a Canonical?

És milyet csinált. Írnál linket hozzá?

2012. nov. 17. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen biztos! :)

A Canonical az Ubuntu fejlesztése mögött álló cég!

Linket miről írjak? Canonicalról?

2012. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ahhoz az "Ismerkedő dolog"-hoz.

Egyébkén hogy kell ilyen vagy ehhez hasonló virtuális "asztalt" csinálni. Ami böngésző alapú mint ez?

2012. nov. 17. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez egyszerűen egy távoli gépen fut tehát tulajdonképpen egy felhőben! Persze nem tudom hogy ez pontosan milyen rendszer vagyis mennyire van lebutítva satöbbi bár ahogy elnézem eléggé, de úgy tudom hogy ez egy felhő alapú kis rendszer!
2012. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És mi a címe, a domain neve?

És hogy lehet ilyen felhő alapú oprendszert csinálni? Vagy van egy ingyenes valamennyi tárhelyt adó webalkalmazás amire lehet ilyet telepíteni?

2012. nov. 18. 16:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát azt nem tudom!

Hát a felhőnek az a lényege hogy valahol van egy gép (egy szerver) ami futattja a dolgokat! (Játékok vagy bármi más)

Te pedig tulajdonképpen csak streameled azt amit az a gép futtat! Így lehet ilyet csinálni kell egy gép ami elég erős ahhoz hogy futassa a rajta lévő dolgokat plussz még a szerver feladatot is le tudja látni!

2012. nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!