Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felpontozlak! Megéri váltanom?...

Felpontozlak! Megéri váltanom? Jelenleg a gépemen Windows XP van, és meg szeretném érdeklődni, hogy mehet e rá Windows 7

Figyelt kérdés

Ram: 3 GB

Proci: Intel Core 2 DOU

Vidikartya: Integrált



2012. nov. 17. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mehet, persze.
2012. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem indokolja semmi, hogy válts, már maga a kérdés is arra enged következtetni, hogy az xp is kielégíti az igényeid.
2012. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. hát nem éppen jó, mert nem mennek rajta az újabb játékok. Ezért szeretnék váltani
2012. nov. 17. 14:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdemes váltani, új élményekkel leszel gazdagabb és lépést tartasz a korral. XP nagyon jó op. volt de már elég öregecske - nagyon szerettem de én is váltottam. A W7 elég kiforrott így csak javasolni tudom.
2012. nov. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ. KB mennyibe kerülne a Windows 7 Ultimate?
2012. nov. 17. 14:36
 6/7 A kérdező kommentje:
És miet vegyek? Home, Startber, Pro, Ultimate?
2012. nov. 17. 14:37
 7/7 lindmayer ***** válasza:

az újabb játékok hetessel sem fognak menni, ahhoz már tudniillik külön diszkrét videokártya szükségeltetik

hogy milyen oprendszer vegyél? bármelyiket, csak legyen 64 bites és magyar nyelvű( úgyis sokan inkább azt fogják mondani, hogy hülye vagy hogy meg akarod venni az operációs rendszert)

2012. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!