Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék valami jó ujabb...

Szeretnék valami jó ujabb játékot a gépemre, de nem nagyon találok. Tudnátok mondani nekem? Gépem adatai: Win7 32bit,1GB RAM DDR2, Radeon 9600 pro 128mb, intel pentium 4 3ghz.

Figyelt kérdés

Valami ilyesmi játékokra gondolok: Half life, STALKER, Portal,Witcher,Starcraft,World of Warcraft.

MMORPG Vagy FPS lenne jó nekem.Ha lehet írjatok többet is légyszi!

Nagyon köszönöm!



2012. nov. 17. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Játsz ezeknek a folytatásával :) Half Life 2, HL2 Episode 1-2, Portal 2, a többivel nem játszottam. Vagy kezdd el a COD szériát, ha még nem tetted.
2012. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezeket már mindet végig vittem amit írtál sajnos :( Tudsz valami mást esetleg? MMORPG Lenne a legjobb..
2012. nov. 17. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
ha asztali pc-d van egykét ramot vehetnel bele de talán min grafon a bioshock
2013. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
MMORPG-ben en a Cabal Online-t ajanlom. nagyon jo :)
2013. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
World of warcraft!!!!! Bár vigyázz mert ha bejön akkkor nincs visszaút :D tapasztalatból mondom
2015. nov. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!