Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom törölni az...

1Frank kérdése:

Miért nem tudom törölni az avast? A programoknál nem engedi.

Figyelt kérdés
A mappát az asztalról törölte de a programok közül nem engedi,megpróbáltam rendszer visszaállítást de azt se csinálja meg,több dátummal is próbálkoztam.Ja és amikor bekapcsolom a gépet azt írja ki hogy a gép nem védett,nincs vírusvédő telepítve,pedig letöröltem és újra letöltöttem az avast.Kérlek segítsetek.Nem merem használni a gépet mert félek a vírusoktól.Előre is köszönöm a segítséget.
2012. nov. 17. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt az avast saját eltávolítója:

[link]

2012. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

nem is gondoltam volna hogy ennyire ragaszkodó típus az Avast.

sztem azért nem tudod törölni mert még mindig fut (mert ha már ki lenne törölve akkor nem zaklatna)


próbáld meg bezárni az eszközkezelőben, sztem a folyamatoknál lesz...


de nem biztos.

2012. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

mondoshawan!

Köszönöm a gyors segítséget,de ezt már próbáltam,de ezt az üzenetet küldi amikor letöltöm:the avast!self protection module is enabled.For this reason,the operation cannot be completed.


to complete the opration,either run this program from windows safe mode,or disable the avast!self protection(via

....troubleshooting page)

2012. nov. 17. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban indítod a win-t, mielőtt telepíted az eltávolítót?
2012. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy furcsán hangzik,de nem tudom hogy kell csökkentett módban indítani(meg hogy közben lehet-e pl.programot letölteni)és utána hogyan kell megint normál szokásos módban újra indítani a gépet.
2012. nov. 17. 21:10
 6/7 anonim válasza:

csökkentett mód = a windows indulása előtt F8 és a megjelenő menüben "Csökkentett mód"


még a Windows boot képernyő előtt

2012. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget,sajnos úgy néz ki hogy ez így egy megoldhatatlan probléma.Ugyanis csökkentett módban elindítottam de mert mobil net-em van az nem indult ebben a módban el.Annyit tudtam tenni hogy rendszer visszaállítást csináltam,így most van védelme a gépnek(norton)csak azt a k.va avast nem tudom töröln9 a gépemről.Ez egy agyrém ez az avast.Ha valaki még is tud segíteni azt nagyon köszönöm.Bár azt hiszem ezt nem lehet így eltávolítani.
2012. nov. 17. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!