Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagyon maradi vagyok? Win7et...

Nagyon maradi vagyok? Win7et használok.

Figyelt kérdés

Win xp-t használtam 2009ig(egy másik gépen 2010ig).

Nagyon nem akartam vistara váltani. 2009ben eljött az idő h ujratelepirsem a gépem és Vista sp2 x64et tettem rá és nagyon elégedett voltam.

Mondtak váltsak 7re de nem tettem mert elégedett voltam a vistaval.

2011 óta használok 7et, mert azt tettem fel meg kaptam egy laptopot is amin win7 van. Azóta 7et használok.

Az egyik haver azt mondja váltsak 8ra de én meg nem akarok mert jó a 7 és a 8rol rosszakat hallani.

Maradi vagyok h csak évekkel később váltok az aktuális rendszerre?



2012. nov. 18. 07:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez nem valami divat... nem kotelezo azonnal valtani
2012. nov. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem nagy durranás a Win8, csak más a start menűje xdd
2012. nov. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#1-nek igaza van maximálisan. A win7-nek még jó ideig van támogatása, jönnek rá javítások. Csak azért váltani win8-ra, hogy menő legyél értelmetlen. A csajok különben sem a win7-re v. a win8-ra buknak. Erre esetleg a haver figyelmét is felhívhatod.
2012. nov. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nekem 2011ig megfelelt a Vista utána váltottam. Nekem tökéletes volt az, most tökéletes a win7 nincs kedvem egy év használat után ezt a jó rendszert cserélni. A haver állandóan váltott. Amint kijött a Vista az volt neki amikor a 7 akkor egyből az. Most kijött a 8 egyből az. Lehet én vagyok maradi, de amíg megfelel egy rendszer kíváncsiságból sem cserepek. Meg ujratelepiteni sincs kedvem a gépet.

Régen rossz ha valaki az op rendszerrel menozik...

Mondjuk én 7et használok, de szerintem meg van sok olyan ember aki meg mindig xpt használ, és attól ugyanolyan ember mintha a "menő" 8at használna.

2012. nov. 18. 09:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Az XP felhasználó nem ugyan olyan. Az XP támogatás megszűnt, ha van egy hiba nem foglalkozik vele senki az MS részéről. Ha ilyen hiba miatt a gép zombivá válik, és mondjuk spammel vagy ddos támadásban vesz részt, akkor már nem csak arról van szó, hogy a felhasználó egy régi rendszert használ, hanem még kárt is okoz ezzel.
2012. nov. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem 2014ig van támogatás xpre?

Amúgy milyen kart okoz?

2012. nov. 18. 10:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Kárt okoz, mert támadható lesz a géped, vírusos, sérülhetnek az adataid...


Nem vagy maradi, a többi meg csak divat. Én is XP-t használtam 2010-ig, azóta meg WIN7-et és szerintem nálam a WIN8 ugyan úgy ki fog maradni, mint a Vista...

2012. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vannak kiadások, amire már nincs támogatás. Spammel, dDosol. Nem egyedül követi el őket, de részévé válik.
2012. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor először megláttam a win8-at nem hittem el h ez télleg ien szar:D! Nem értem h adhat ki a .... ilyen szart a keze alól! Nehogy válts! A Win7 tökéletes.(nekem win xp-m van kis egyedi átalakítással;)
2012. nov. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak 2008 végén kaptam gépet és XP-vel kezdtem. Egészen tavaly év végéig XP-t használtam és azóta használok Windows 7-et. Eddig a Win 7-et 1x sem kellett újra telepítenem. Az olyanok mint a Vista nálam kimaradt. Az XP-t is fájó szívvel cseréltem le, de beláttam, hogy sajnos néha muszáj fejlődni még akkor is ha az rossz irányba visz. Az XP-t nagyon szerettem és a Win 7-el a mái napig nehezen sikerült megbarátkoznom. Nem tartom vszínűnek, hogy egyhamar váltani fogok Windows 8-ra. Ráadásul a Windows 7-et PC boltban vettem meg teljes áron, tehát így 1 év után nem is érné meg lecserélni, mert az olyan lenne, mintha 30 ezret kidobtam vna az ablakon. Sztem hülyeség ez a menőség, hogy kb. alig tud még vmit a Windows 8 meg megbízhatatlan, de egyes emberek felteszik a gépükre, hogy menőzzenek vele. Sztem ne foglalkozz ezzel, a Windows 7 elketyeg még egy pár évig, főleg itt Magyarországon.
2012. nov. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!