Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fallout 3 kérdés. Lehet...

Fallout 3 kérdés. Lehet egyszerre az összes ( vagy csak kb 3-4) modot betenni és játszani?

Figyelt kérdés
Kivittem most a játékot. másik kérdésem még, hogy ha netán nem tetszenének ezek a dlc-k és kiveszem őket, akkor vissza kapom azt a játékot, ahol most járok?
2012. nov. 18. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb DLC úgy indul el, hogy a telepítés után felugrik egy küldetési lehetőség. Ha a pályán eljutsz arra a pontra ahol megjelenik, akkor az a világ külön betöltődik és abban játszhatsz.


Ha nem tetszik akkor tölts be egy korábbi mentést, és ne vedd fel a DLC-k küldetését.


Az a kiegészítő ami például fegyvert az, a törlés után a plusz dolgokat is törli a játékból, és még magával viheti az alapjátékban elért dolgokat is. Emiatt nem ajánlott játék közben törölni, hanem egyszerűbb figyelmen kívül hagyni.

2012. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem köszönöm! akkor ha teljesen ki akarom élvezni őket, akkor újra kezdem a játékot, és berakok minnél többet?:D
2012. nov. 18. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
A DLC abból a szempontból önálló, hogy a játék cselekményeitől eltérő szálon fut, mint egy külön történet. Ha akarod akkor megszakítod az alapjátékot és elkezdesz egy kiegészítőt, majd amikor annak vége, akkor ismét visszatérsz az alapjátékba és folytatod azt onnan, ahol beléptél a kiegészítőbe (persze a benne megszerzett pontok, képességek és tárgyak ugyanúgy veled maradnak, és annyival erősebb leszel). Annyi figyelmeztetés szokott lenni előttük, hogy a nehézsége miatt X szint (20, 25) alatt nem ajánlott, mert nem fogod tudni megcsinálni.
2012. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na, akkor most hogy ki vittem, rá is megyek a Broken Steel-re köszönöm!
2012. nov. 18. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!