Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tud nekem ajánlani valaki egy...

Tud nekem ajánlani valaki egy olyan programot, amivel a monitoromról tudok videót felvenni? (videólopót)

Figyelt kérdés

Fontos, hogy a gép hangját is vegye.

Hogy a felvétel jó minőségű legyen.

A mérete ne legyen hatalmas a felvett fájlnak, de inkább a minőség számít mint a méret.

Hogy lejátszható kiterjesztésben rögzítsen mint pl.: .avi

Hogy lehessen állítani mit vegyen ne az egész képernyőt. (bár ez eddíg mindben benne volt amit leszedtem)


Évek óta keresek egy jól használható videómentő programot,

1000 puszi annak aki talál nekem eggyet, nah meg örök hálám :)



2012. nov. 18. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Camtasia Studio 8 képrenyő rögzítő funkcióját használom erre. Szerintem nagyjából megfelel a fent említett feltételeknek.
2012. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán a Hypercam jó lehet!


[link]

2012. nov. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
camtasiát preferálom én is
2012. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Camtasia Studio 8-al van egy hatalmas problémám. Elkészítem a felvételt, jó minőségű, van rajta hang fasza minden, elmentem és A HANG ELTŰNIK. A hangot nem akarja elmenteni nekem meg az nagyon fontos. hypercamot meg most tesztelem
2012. nov. 18. 22:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Szólj, ha kell link!
2012. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A Hypercam egy retek se a videó se a hang nem jó :D

A Camtasia Studio tetszik csak ki kéne találni mért nem menti el a hangot, mert felveszi, lejátsz csak nem menti el :S


Milyen link? Letöltőre gondoltál? Ha igen az köszi nem ncoron megldom :)

2012. nov. 18. 22:56
 7/7 anonim ***** válasza:
hipercamot haggyad. camtasioa lesz a jo, csak a metési beálításoknaá bekell állítani megfelelően a hangot
2012. nov. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!