Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Számítógépem nem települ...

Számítógépem nem települ megfelelően, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A számítógépemet teljesen újra akartam rakni, mindent megfelelően csináltam (átállítottam az elsődleges bootolást a cd-re..), az egész winchestert formáztam és egy partíciót csináltam benne, majd miután ezzel végzett, fel kellene ugrania a windows xp felületű telepítőnek (ahol pl létre tudok hozni felhasználói részeket), de nem ugrik fel, csak újra indítja magát a gép és így újra betölti azt amit a legelején volt, így kialakul egy önmagába visszatérő lánc. Hogyan tudom megoldani, hogy végre behozza azt a telepítő rész, mi lehet a gond?

2012. nov. 18. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd ki a lemezt.
2012. nov. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy nem indul el, az a rész ami kimarad kb 20 perces telepítési fázis (pár napja már felraktam egy másik gépere az op. rendszert, így tudom) ezért csak bootolási hibát ír ki
2012. nov. 18. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a hibaüzenet?
2012. nov. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Disk boot failure még a fekete háttérnél.
2012. nov. 19. 08:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát túl sok okosságot nem találtam ezzel kapcsolatban.

1. kábelek ellenőrzése, illetve hogy a bios látja-e a meghajtókat?

2. megsérült a hdd-n az MBR (Master Boot Record), ez vagy a vinyó hibája, vagy újra kell formázni.

3. Az alaplapi elem lemerült (és tényleg, pénteken volt egy telepítés, ahol az okozott galibát, hogy a rendszeróra rosszul volt beállítva, ezt nézd meg a biosban)

Remélem sikerül, mert nincs több ötletem.

2012. nov. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!