Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows kiirási hiba, alami...

Windows kiirási hiba, alami ötlet? :/

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ki szeretnék irni egy windwost (7)-et ,

CD képfáljban van és az IMGBURN-t használom a kiirási sebesség minimumon van. De mikor a végéhez ér kb 75-80% -hoz akkor kiir egy hibát és kidobja a CD-t [nem irja tovább]

Mi leheta baja ??? ja és IMGBURN.be azt az opciot hogy "Write image file to disc"



2012. nov. 19. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Használj nerot képfájl kiírása funkciot

vagy clone CD t

a legutobit használom és mindig bevált

2012. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Siekrült kiirni , legalább ish azt irta...

De mikor beteszem a CD-t bootol... éskiválasztom a nyelvet meg utánna rá kattintok az "INSTALL WINDWOS"-ra kihoz egy ablakon amiben ez ál: No devicedrivers where found. Make sure that the installation media contains the correct drivers, and then click OK. Ezt az ablakot csk okozni lehet aztán nem lehet tovább menni....

ha rá kattintok a Rescan-ra ugyan azt irja ki...

2012. nov. 19. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:

nem lássa a merevlemezeket


laptopora rakod vagy asztali pc

2012. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az íróprogrammal lesz a bibi. Nálam is ugyanezt csinálta bármilyen cd képfájlt akartam kiírni. Én azóta feltettem Ashampoo Burning Studio-t és azóta nincs ilyen gondom.
2012. nov. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
am laptopra akarrom...
2012. nov. 21. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen laptop mert ha régebbi akkor megvan a baj
2012. nov. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!