Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program mellyel...

Létezik olyan program mellyel le tudok tükrözni egy meghajtót?

Figyelt kérdés
vettem egy ssd-t és a mostani C meghajtót szeretném rá áttükrözni hogy ne kelljen újrarakni a gépet. tudtok valami programot rá ?

2012. nov. 19. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
pl. Norton Ghost
2012. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló jót írt, de használható az Acronis True Image Home program is.

De ezek előtt én szét néznék az ssd gyártó honlapján. Vannak olyan gyártók akik saját szoftvert is készítenek az ssd-hez, hogy sima hdd-ről át tudd másolni a partíciókat.

2012. nov. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké körbenézek akkor az oldalukon aztán megpróbálom ezt a norton dolgot. és ha átmásoltam mindent akkor csak annyi lesz majd a dolgom hogy máshonnan bootolom a rendszert és kész ?
2012. nov. 19. 17:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Átmásolás után elindítanám a gépet úgy hogy csak az ssd legyen benne. Ha működik akkor a normál hdd-ről törölnék mindent és tároló lemezként visszatenném a gépbe.
2012. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!