Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tizedes, a billentyűzeten?...

Tizedes, a billentyűzeten? SEGÍTS!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Holnap dolgozatot írok MS Excel-ből és minden nagyon jól megy, otthon vagyok a pályán! De 1 valami sehogy se sikerül! Nem találom a normális számítógépes billentyűzeten a tizedes vesszőt! Lehet ez azért van mert ritkán használok normális számítógépet mivel Laptopom van! (Laptopon tudom hol van!) Ha meg ugye sima ,-vel vagy .-tal írom akkor "átjavítja" január 2.-ára meg ilyesmire, szóval értitek! Hálásan köszönöm előre is a segítségeket!


Peace! :)



2012. nov. 19. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
' Bal SHIFT és 1
2012. nov. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Uha lehet hogy nem erre gondoltál hanem erre ?


, Ha laptop bill akkor egy funkció bill meg kell nyomni hogy váltson


pl Fn vagy ALtgr

2012. nov. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

azért javítja át , mert a cella formátuma nincs neki megadva. Nem tudom mit akarsz a cellába írni, de ha csak számot akkor a cella formátumát számként kell megadnod.


Cella kijelölése cellaformázás és ott megadod mi legyen a cella formátuma :)

2012. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen tudom! Az én laptopomon Fn + NumLK + .

Engem a sima billentyűzeten érdekelne! Ez a karakter: ,

Vagyis a tizedes vessző! :)

2012. nov. 19. 17:00
 5/11 A kérdező kommentje:
Megpróbálom! Remélem sikerül! Én eddig mindig tizedes vesszővel csináltam de hátha jó! Köszönöm!
2012. nov. 19. 17:01
 6/11 A kérdező kommentje:
Működik! Hálás köszönetem!
2012. nov. 19. 17:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha jól olvasom sima asztali billentyűzetet kérdezett.

M billentyű mellett jobbra lévő ? jeles billentyű. Azon van rajta a "," tizedesvessző.

De szerintem nem ez lesz a gond, hanem a cella formázása. A cellákat formázd meg szám beírására és már el is fogadja a vesszőt tizedesvesszőnek.

2012. nov. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Erre azért van szükség, mert ez csak egy program, ő nem tudja hogy te mit akarsz a cellába írni.

Neki a 1970 10 11 kb semmit sem jelent , viszont ha megadod neki hogy ez egy dátum akkor már érteni fogja :)

2012. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom tudom! Csak azt hittem normális billentyűzeten is van külön tizedes vessző mert eddig én mindig úgy csináltam! Másnál mint pl.: a dátum ott meg cellaformázás!
2012. nov. 19. 17:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen normál billentyűzeten is van tizedes vessző.

A billentyűzet jobb oldalán ahol a számok vannak. Világítson a "Num Lock" és használd a szám billenytűknél lévő "Del" gombot amin egy "pont" is van. És így nem kell formáznod a cellát Excelben

2012. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!