Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok pdf-ből word...

Hogy tudok pdf-ből word doksit csinálni?

Figyelt kérdés

Régen tudtam de ezer éve nem csináltam...most fontos lenne nagyon (tételek)


Köszi :)


N22



2012. nov. 19. 16:58
 1/7 tabaki ***** válasza:

Nem próbáltam, de erre való:


[link]


Nekem az újabb Adobe Readerekből kimásolt/beillesztett szövegek is egész tűrhetők szoktak lenni, bár az valószínűleg nem közömbös, hogy mivel és hogyan rakták össze a PDFet.

2012. nov. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, meglesem :)
2012. nov. 19. 17:10
 3/7 A kérdező kommentje:

kipróbáltam...de az ékezeteket nagyon nem szereti

pl: tan´it´as,

ezt így elég körülményes lenne 83 oldalon át javítgatni :S


de azért köszönöm :)

2012. nov. 19. 17:16
 4/7 anonim ***** válasza:

PDF Converter Pro v11.01

PDF Converter Pro Keywords: DOC to PDF, DOCX to PDF, XLS to PDF, XLSX to PDF, PPT to PDF, PPTX to PDF, VSD to PDF, WDB to PDF, WPS to PDF, DOCX to PDF, XLSX to PDF, DWG to PDF, DXF to PDF, DWF to PDF, CDR to PDF, SHW to PDF, WP5 to PDF, WP6 to PDF, WPD to PDF, WPF to PDF, WS to PDF, XDW to PDF, WB1 to PDF, WB2 to PDF, WQ1 to PDF, RTF to PDF, Txt to PDF, Htm to PDF, Html to PDF, BMP to PDF, JPG to PDF, JPEG to PDF, JP2 to PDF, GIF to PDF, DCX to PDF, TIFF to PDF, TIF to PDF, PNG to PDF, PCX to PDF, PDF to PDF, PRT to PDF etc 149 File Formats.


PDF2OfficePro v4.0

Pdf to Office Professional. Pdf fájlokat tud átalakítani a következő formátumokká:

JPEG, TIFF, PNG, PICT, GIF, TGA, Photoshop, QuickTime Image, Mac-Paint, Silicon Graphics, BMP, Microsoft® Word, Microsoft® PowerPoint®, RTF,HTML-UTF8, HTML-ANSI, Unicode UTF-8/16, Text


Solid Converter PDF v3.1.417

A PDF fájlt doc, rtf vagy xml formába lehet konvertálni.

A konvertálás befejezésekor megnyitja a megfelelő programot, mellyel szerkeszthető vagy elmenthető a fájl.

2012. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. nov. 19. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:
próbáld ki az INFIX PDF EDITOR-t. Ezzel a pdf-et tudod szerkeszteni, így valószínű ki tudod másolni a word-be. Nem próbáltam ezt, mert csak addig jutottam, hogy szerkeszteni tudtam a PDF-et
2012. nov. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi-köszi :)
2012. nov. 21. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!