Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas movie studio 11...

Sony Vegas movie studio 11 megéri megvenni?

Figyelt kérdés
régebben a pro 11-et használtam, de sosem volt normális (2 hét után újratettem a programot mert a gép nem futtatta (igényeknek bőven megfelelt) és elegem lett belőle) Most gondolkozom ezen a movie studio 11-en mert ha még meg is kellene venni ne is olyan dárga! 44$ azaz kb 12.000ft! Amit én használnék belőle az megvan, így nem lenne vele gondom mint a pro-s változatokkal! Légyszi valami véleményt tapasztalatot, igen nem, miért jó miért nem, gondok! Légyszives! Az utóbbi időben rájöttem, hogy rettenetesen jó videókat tudnék vágni, de programom az nincs! (videót feltöltöttem május 2-án azóta kb 5.200 nézték meg amit egy 12 éves gyerek szerkesztett) Kreatív vagyok ami annyit jelent, hogyha hallgatok egy olyan zenét ami nagyon tetszik, (pl: The Kelly Family Fell In With An Alien) akkor a fejemben megjelenik egy kép, hogy ez a zene milyen jelenet alá illene! És ezt a gondolatot nagyon nehezen tudom megszüntetni a fejemben! Ha valakit érdekel a videóm neve, az ezen a linken találja: http://www.youtube.com/watch?v=iFgtNpgvIpE

2012. nov. 19. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Végre valaki aki hajlandó szoftverért pénzt adni! ha lenne kérdésre zöld kéz már adnám is.


Vegas Pro 11 és Movie Studio között lesz tudásbéli különbség, erre készülj.

Amennyiben a videószerkesztés területén szeretnél majd tovább haladni akkor ez egy alap lenne a nagyobb programok felé.

A kérdésedre válaszolva: ha neked szükséged van rá akkor megéri az árát. Ha nagyon necces ennyi pénzt kiadnod akkor inkább indulj el a: Vegas Pro 11 miért nem működik rendesen a gépemen...kérdés megoldásán.

Javasolnám egy demó megszerzését, próbálgatását

2012. nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Prbóálgattam a demót, de nem akarom 30 naponta újrtaenni a progit! Gondolkodtam azon is,hogy kérem karácsonyra a programot, de aztán inkább meggondoltam magamat, mert kell valami Quick time program amit az Apple gyárt, és félek, hogyha rátenném a quick time-ot és utána a sony vegas move studio-t akkor valami nem menne! Nagyon tartok ettől a szoftveres dolgoktól, most őszintén mondom, mert ha valami nem passzol, akkor lőttek az ajándéknak... (rajta volt a sony vegas 9 rá kellett tennem a quick time-ot mert csak 1 formátumot fogadott el. utólag rátettem, de semmi sem változott! Ugyan úgy, csak 1 fájlformátumot ismert fel, hiába tettem rá a quick time-ot) Emiatt tartok, hogy hiába tenném rá a quick time-ot akkor is csak 1 vagy 2 féle formátumot ismerne fel.
2012. nov. 26. 20:46
 3/5 anonim válasza:
Ne használj copyrighted dalokat mert ez lesz a vége. Amúgy hajrá.
2014. júl. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dannyakiller315 válasza:
Már bocsi de a Vegas Pro 13 194 ezer forint (volt vagy van az Árgépen). Az i3 as gépem olcsóbb volt. Itt már én azt mondom, hogy inkább letöltöm. Egyébként hol láttál te 12000 ft ért sony vegast?
2016. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dannyakiller315 válasza:
Egyébként zenénél próbáld ki a vegasban a pich shiftet. (Jobb gomb a hangsávra-Audio Event FX- Sony Pich shift- 1-re állítsd az nem hallatszik annyira és nem is kapsz copyrightot rá.
2016. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!