Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cod Blac Ops 2 lagg ellen valami?

Cod Blac Ops 2 lagg ellen valami?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne az én nagy problémám,hogy ugye én játtszom a balck ops 2-vel és a barátommal együtt szoktunk játtszani és közben szoktunk mikrofonon beszélni...Skype-ot használunk ami miatt (szerintem) eléggé laggol a játék és hát a statjaim se a legjobbak és elég sokat játszunk így tehát fejlődés terén sem kedvez ez nekem..ha.nem beszélgetünk közben akkor full grafikán lagg nélkül elfut...igy meg minden lowra állítva és így is laggol....nem tudnátok esetleg valami olyan hasonló programot ajánlani ahol viszonylag jó is a vétel meg nem is laggol tőle annyira a game mer ez igy azér elég zavaró.....köszi!:)
2012. nov. 19. 20:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!