Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet megcsinálni hogy...

Pinyosz kérdése:

Hogyan lehet megcsinálni hogy valami Interaktív Szolgáltatások észlelése ne tünjön fel nekem 30 mp. Ként? Mert nem tok játszani sem! Segítseteeek!

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 21:10
 1/4 rudi_boy15 válasza:

csa toki,nekem is ugyanez a problemam mar a tokom kivan vele mert nem tudok melozni kozben gepelek mint az atom es megakad mikkor feljon ez az ablak. Talalltam valaszt ra de nekem ez nem segitett: kuldom a linket http://www.youtube.com/watch?v=RIAdKBMHuvI

ird meg hogy sikerult e vagy hogy oldottad meg .Koszi, mashol meg azt irjak hogy lehet virus de hiaba kipucoltam mindent a registry fajlokban is ugyanez a problemam.Uj windowst meg nem akarok rakakatni mert sok a mentett melom a gepen.Rem tudtam segiteni.Szep napot

2013. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is előjön ez a hiba w7 alatt. Az eseménynaplóban megtalálod a történést: Eseménynapló-Windows Napló-Alkalmazás. Ott láthatod az ismétlődő hibát. Nekem az "Interactive Services Detection" bejegyzés volt 60 mp-ként. Jobb egérgombbal rákattintva a "MobilPartner"nevű alkalmazást jelölte meg, ami a telenoros mobilnetem progija. A progit töröltem és újratelepítettem és töröltem a problémás fájlt a telepített progi mappájából (runliveupd exe).
2013. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kovidavi válasza:
rudy_boy a válaszod segített. köszönöm. ehhez a videóhoz egy kis nyelvtudás kell de segít.
2014. márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Vezérlőpult - felügyeleti eszközök - szolgáltatások - interaktív szolgáltatások észlelése - leállítás, meg az indítás típusa kézi legyen.
2015. márc. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!