Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet az egyes lemezmegha...

Hogy lehet az egyes lemezmeghajtók betűjelét megváltoztatni win7 oprendszernél?

Figyelt kérdés

Kicsit elrontottam a telepítést (Nem hoztam létre és formáztam a belső HDD másik partíciót a windows telepítőből és hamarabb csatlakoztattam a küls HDD-t mert azon volt a partition manager programom).

Így akartam:

C: --> SSD rendszerindító merevlemez

D: --> HDD egyik partíció

E: --> HDD másik partíció

F: --> DVD író

G: --> virtuális DVD


Ez lett:


C: --> SSD rendszerindító merevlemez

D: --> HDD egyik partíció

E: --> DVD író

F: --> "vendég" usb merevlemez

G: --> HDD másik partíció

J: --> virtuális DVD


Hogy lehet kijavítani?

Válaszokat előre is köszönöm


2012. nov. 20. 07:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Lemezkezelővel, mint XP-n. A keresésbe vagy futtatásba beírod: diskmgmt.msc. Kiválasztod a meghajtót, jobb klikk és lesz egy Meghajtó-betűjel módosítása menüpont. Amit akarsz, ahhoz kell majd "átmeneti" betűjelet használnod.
2012. nov. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Start menü - Számítógép vagy Sajátgép - jobb kattintás rajta és Kezelés - a megjelenő ablakban Lemezkezelés

Ekkor eljutsz a partíciókig, majd jobb egérkattintás azon a partíción amit meg szeretnél változtatni és válaszd a "Meghajtóbetűjel és elérési út módosítása.

A "C" partíció betűjelét semmi féle képen ne változtasd meg, és szerintem a "Virtuális DVD" betűjelét se.

2012. nov. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!