Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy olyan problémám, hogy...

Van egy olyan problémám, hogy a laptopom német nyelvű és nem tudom beállítani. Hiába van a magyar nyelv feltüntetve akkor is német marad. A nyáron vettem Németországban és azóta nem tudok rájönni az okára. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2012. nov. 20. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy a gép német még egy magyar nyelvű op. rendszerrel magyarul fut. kicsit bővebben, mert így nem értem a kérdést. hol van feltüntetve magyar nyelv?
2012. nov. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a billentyűzet kiosztáshoz van tehát ha azt kijelölöd max csak magyar ékezetes betűkkel tudsz írni

De nyelvet nem tudsz változtatni



Lehet language packot leszedni

de csak 99% ba jó

van hogy a hibaüzenetek maradnak német nyelven

2012. nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen oprendszer van rajta? Ha Win7 profnál régebbi v. butább, akkor újra telepítés nélkül nem oldod meg. Ha ez fölötti oprendszer, akkor csak nyelvi csomagot kell rá telepíteni, erről elég sok leírás van a neten.
2012. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!