Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akadnak a játékok a...

Szultan888 kérdése:

Miért akadnak a játékok a gépemen?

Figyelt kérdés

Nagy gondban vagyok...


Van néhány játék, ami véleményem szerint nem úgy megy, ahogy annak kellene.

Alaplap ASUS P5W DH DELUX

Proc:E8500 2x3.16

MEm:2x2g 800 as

Vid.kár:VTX HD6950/6970 2g mem.

550-es ASUS táp


Az előre renderelt videók sok esetben szaggatnak, akadnak. Tehát nem a játékok motorját használókkal van a gond, hanem azzal, ami a konkrét bejátszása a játékoknak.

példák: Call of duty: Black Ops 2, Medal of honor:Warfighter és a legtöbb játék indításakor elinduló kis demok:Nvidia, ati radeon stb stb "kisfilmek"

A Crysis játéknál pl. az utóbbiakat tapasztalom.

Mindent kipróbáltam már:

Driver a legújabb, Directx 11 fent van, Windows 7 64bit újratelepítve a kártyaváltásnál lényegében ha itt nem is írtam le mindent, de minden ésszerű lehetőséget megpróbáltam és semmi változás.

Fontos, hogy ezeknek nagy része akkor jön elő, mikor bekapcsolom a Vsync lehetőséget, ami nélkül egyébként játszhatatlanok a játékok úgy szétcsúszik a kép.


a Crysis 1 csak ablak módban, teljesen a képernyő széleihez igazítva megy "tökéletesen", egyébként ha nincs Vsync, akkor játszhatatlanúl szétcsúszik a kép, ahogy szinte az összes játéknál,

Bekapcsolva meg nagyon "érdesen, recésen" halad a játék. Nincs meg az a finom, siklás érzet...


Az az érdekes, hogy ablakmódban is minden maxon van és mégis úgy megy mint a kés a fajban...


Ha driver gond is lenne, akkor sem szabadna egy kevésbé jó driverrel ilyen nagy külömbségekkel üzemelnie egy kártyának, ha a vid,kari a hibás..



#szaggatás #HD 6950 #miért akadnak #a játékok a gépemen #HD6950/6970 #ablak módban #ablakmódban
2012. nov. 20. 14:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!