Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elfelejtettem az Email cimemet...

Elfelejtettem az Email cimemet amire aktiváló kódot küldték, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Counter strike 1.6 nevű játékról van szó.Újra lett telepítve a gép és hogy betudjak lépni aktiváló kódot küldtek emailra,de nem tudom az emailomat,Külfödről rendeltem megvannak a papirok és az CD kulcs is.

2012. nov. 21. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

azon kívűl, hogy erősen töröd a buksid rajta, semmit nem tehetsz!

(ha csak a jelszavadat felejtetted el volna, akkor még talán lenne remény...)

de így olyan mint, ha azt kérdeznéd pl. egy benszülöttől Braziliában, hogy hol az állandó, bejelentett lakcímed, de még az országot sem tudod megnevezni!

2012. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Külfödről rendeltem megvannak a papirok és az CD kulcs is" még szerencse!

ezen a vonalon tudsz, csak elindulni.


egy másik e-mailre regisztrálva, küldesz a forgalmazónak ("a papirokon biztosan lesz vmilyen cím, amin felveheted velük a kapcsolatot) pl. egy e-mailt, pontosan leírva a szituációt. /a CD kulcsot is/

Mivel úgy tűnik, hogy (csak)Ők ismerik az e-mail címedet, ha szerencséd van, még nem törölték az adatbázisukból és el fogják küldeni neked.

Egyébként végleg elfelejtheted, hogy használni tudod kulcs nélkül!

(Javaslat Scaneld, scanneltesd be!!! a papirokat és csatold az e-mailed hez!!!)

2012. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!