Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Régebben, valami nagyon...

Régebben, valami nagyon fontos dokumentumokat, winrar-roltam, s adtam neki egy jelszót, hogy senki ne férjen hozzá (nem mintha titkos lenne), most hogy tudom megnyitni?

Figyelt kérdés

Nem olyan dokumentról van szó, ami titkos lenne, de egy bizonyos szerződés, amit most nagyon sűrgősen ki kéne nyomtatnom, és most nem tudok hozzáférni :|

Nem lehet valahogy megmondani a Winrar-nak, hogy többet ne védje jelszóval, hogy tujak hozzáférni

Nemértem hogy felejthettem el a jelszót.... lehet hogy hibásan adtam meg s ő úgy elmenntette

légyszi segítsetek...

előre is köszönöm


2009. aug. 16. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
"advanced rar password recovery" az elcomsoft-tól. direkt erre való. végigpróbálgatja az összes lehetséges variációt. ennek az ideje a géped teljesítményétől, a jelszó hosszától és bonyolultságától függően pár perctől akár évezredekig is tarthat :)
2009. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálkozz azokkal a jelszavakkal amit használni szoktál, hátha valamelyik jó lesz.
2009. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!