Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok nekem olyan progi...

Tudnátok nekem olyan progi neved mondani ami helyettem átnézi az aprós oldalakat és megkeresi számomra a terméket?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Google kereső

begépeled a apróhírdetős webcímeket+a keresett termék nevét...

2012. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Komplikato ***** válasza:

10 éve még volt ilyen, mert használtam.

De az kb. 23 leg ismertebb kereső motorban keresett. Aztán elötte vagy közben adhattál neki szűkítési listát, hogy mi legyen benne biztosan, mi ne legyen és/vagy kapcsolatok stb.

Sajnos ma biztos nem működne, mert a 23 keresőből talán ha 4 létezik még és azokat is visszabutították

Például a Google-t a gyors keresés érdekében csontra lebutították. Régen ilyen +, -, /, stb. jelekkel millió feltétel szerint kereshettél, most meg nem lehet. Ráadásul most már nem is azt dobja ki elsőre ami megfelel a keresésednek, hanem azt is ami csak kb. felel meg, de regisztrált vagy fizetett a Google-nak.

2012. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!