Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A HU-Minecraft legális?

A HU-Minecraft legális?

Figyelt kérdés

Tehát a szoft. rendőrség ellenőrizni jön, akkor problémáznak e a HU-Minecraft -on?? (Még nem raktam fel.)

+még egy valami:

Ha leszedem a sima minecraft -ot a hivatalos honlapról, és a "play offline" módszert alkalmazom, az legális???


2012. nov. 23. 15:27
 1/4 Pj0tr ***** válasza:

Illegális.

Amíg egyszer nem jelentkezel be, addig szerintem nem fogja engedni a play offline-t.

2012. nov. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem engedi, hiszen előtte a demo segítségével berakom a minecraft fájlait a roaming -ba.
2012. nov. 26. 17:24
 3/4 linkids ***** válasza:

a HU-Minecraft egy orbitális pénz csalás és Notchéknak a munkáját veszi semmibe..

Inkább töltsd le torrentről (Ahogy nyilatkozott Noch, akinek nincs rá pénze, töltse le torrentről) ha meg kell skin, akkor tessék megvenni!

2012. nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 linkids ***** válasza:
2012. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!