Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék kiírni egy 7,3...

Hogyan tudnék kiírni egy 7,3 gigás játékot? (iso fájl)

Figyelt kérdés
Nem lehet vhogy 2 isora osztani, v vmi?
2012. nov. 24. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de az neked nem fog menni. Kettédarabolod is külön kiírod a két részt, de telepítéskor egybe kell őket fűzni a vinyón. Ennyi lehetőséged marad ha nem akarsz nagyobb kapacítású DVD-t venni...
2012. nov. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor csak ez a total commanderes kettédarabolás lehetőség van? tuti nem lehet 2 isová csinálni?
2012. nov. 24. 10:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak az előbbi. A két ISO-s megoldáshoz tudni kéne programozni is, ezért írtam, hogy neked nem fog menni...
2012. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hmm... nem baj azért megpróbálnám:D, ha van kedved írd le hogyan kell :)
2012. nov. 24. 11:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom leírni, mert én sem tudok programozni. Telepítőfájlt kéne írni, az meg nem így működik, hogy valaki leírja, te meg tudni fogod. Ehhez sok tudás és ismeret kéne, mondom nem fog menni... Sajnos..
2012. nov. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:(
2012. nov. 24. 11:12
 7/8 A kérdező kommentje:
amugy vmi program nincs ami képes rá?
2012. nov. 24. 14:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Programozni, gondolkodni, problémát megoldani egyenlőre csak az ember tud...
2012. nov. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!