Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ma feltelepítettem a Windows...

Ma feltelepítettem a Windows 7-et, de nincs a gépen hang és internet. Hálózati kártyám fajtája: VIA Rhine 2 fast ethernet adapter Hangkártya fajtája: High definition audio hangeszkoz?

Figyelt kérdés

Lécci ha tudnátok linkeljetek nekem Drivereket :)

Köszi.



2012. nov. 24. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Alaplapod/laptopod pontos típusa?
2012. nov. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

[link]

[link]

Szokásosan google a barátod én ezeket találtam elsőre nem tudom hogy jó lesz e, mert sajnos saját tapasztalat szerinte a driver telepítés ha nem találtad még meg a megfelelőt akkor vadászat.

Ha nem válik be akkor szed le a Driver Agent nevű programot, nem kell megvenni de megmutatja mi hiányzik és mi kell (ha megveszed le is szedi neked), "B" verzió az Aida64 nevű program ezzel megtudod nézni pontosan hogy mi a típusa és akkor pontosabban tudsz keresni a google-el.

Más mód szerintem nem létezik. :)

2012. nov. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek :)
2012. nov. 24. 12:14
 4/10 anonim ***** válasza:

De mire jutottál?

Amúgy én mindig a gyártó oldaláról töltöm a drivereket az a legjobb megoldás.

2012. nov. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A gyártó oldalával én nem jártam jól, azért nem mondtam azt, automatikusan próbál nekem drivert felrakni és nekem sokszor nem működött.
2012. nov. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
töltögettem le különböző drivereket, míg az egyikkel sikerrel jártam :)
2012. nov. 24. 13:10
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

sárgát szedd le, mindent megtalál és felrak

2012. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Cobra Driver Pack legújabb változatát töltsd le, az rengeteg drivert tud és automatikusan kiköpi azokat, amikre szükséged van. a 2010-es kiadás másfél giga és már tud win7-et is.
2012. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, már tölti le a Cobra Driver Pack -ot :)
2012. nov. 27. 17:41
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi! A Cobra Driver Pack segítségével sikerült minden Drivert feltenni. Köszi!

udv: -H-

:)

2012. nov. 27. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!