Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet megcsinálni a...

Hogyan lehet megcsinálni a Sims 3-ban, hogy megmaradjanak a szellemek ismerősnek?

Figyelt kérdés
Mert összehaverkodtam eggyel, majdnem össze is jöttünk, de amikor elbúcsúztunk, mert mennem kellett munkába, megnéztem, és eltűnt az ismerőseim közül. Meg lehet csinálni kód nélkül, hogy megmaradjon?

2012. nov. 24. 15:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és 1.42.130.019002 verzióval játszom, ha ez segíthet.
2012. nov. 24. 15:22
 2/6 anonim válasza:
a szellem nem marad meg ismerősnek , de valószínű , hogy felbukkan még .Próbáld meg azt , hogy beköltözzön melléd és akkor megkellene maradnia
2012. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. És ha újra üdvözlöm, akkor újra össze kell barátkoznom vele, vagy folytathatom, ahol abbahagytuk?
2012. nov. 28. 14:38
 4/6 anonim válasza:

Ha azt akarod hogy megmaradjon kell hozzá a természetfeletti erők,és akkor még lehetsz is vele...

És átélheted milyen szellemnek lenni,érdemes megnézni a játékot!

2012. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Úgy is lehetsz szellemmel hogy megolod az egyik csaladtagodat (akivel persze joban kell lenned). Aztan allast kell vallalnod a tudomanyos laborban legyel otult tudos ( hasznald a testingcheatsenabled true/false kodot es postalada hivatas megadasa: tudomany, orult todos) majd par nap mulva erkezik olyan hivasod hogy o en szellemem. Fogadd el es el kell vinned a sirkovet a laborba es vigye be a sirt. Azt fogja irni nem jol tamasztottottak fel az embert ezer csak a szelleme lessz meg amit iranyithatsz. Lehet szellemgyereke munka meg minden!
2013. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (utolsónak üzenem, hogy nem kell tudósnak lenni az 'Ó, én szellemem' megkapásához, nekem munkanélküli sim kapta meg például)
2013. júl. 2. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!