Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek melyek a legjobb...

Szerintetek melyek a legjobb pc-s játékok?

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 21:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nálam a Microsoft-féle Pandora's Box ott van a top 10-ben.
2012. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
A legelső C&C, Half-life1-2, kövezzetek meg, de CODMW1-2 (ez a kettő szvsz még teljesen igényes volt, Black ops, MW3 már nem), Fallout3+New Vegas, borderlands (2. részt még nem próbáltam, majd az új géppel, ha összejön), NFSU1-2 is jó volt. Hirtelen ennyi.
2012. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
24%
black ops 2
2012. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
47%
Battlefield 3 , Medal of honor Warfighter, Total War Battles Shogun. Ezekhez a játékokhoz 512MB! Videókártyára van szükség hogy elinduljon.
2012. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Starcraft sorozat is nagyon jó! 128MB Videókártya elég hozzá.
2012. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 csacsi2 ***** válasza:

Tágan értelmezett kérdés...

nekem a sokszínüsége és a történet ragadott magával a Mafia -ban

Mafia I -II

2013. jan. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
A legelső Half Life-tól a Half Life ep 2 ig:D Nálam ez marad a best. Ezután jön a Dragon age 2. ÉS nagyon várom már mind 2 játéknál a folytatást:D
2013. jan. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 blazeeee válasza:
100%

Az én véleményem:


Borderlands 2 : Nekem nagyon tetszett, szép és ötletes lett, az első részhez képest pedig nagy előrelépés, bár én azt is kedveltem. ( sok óra :) )


Syndicate : röviden úgy lehetne talán jellemezni hogy ez nem más mint egy temrinátor szimulátor. bár elődjéhet nem sok köze van. Mindenképpen javaslom kijátszani, normal módon pont el lett találva a nehézsége, hardot elsőre nem javaslom, easy-n nem játszottam vele. ( kb 6 óra )


Need for speed - Most Wanted (2012) : Hanyagoljátok, az utóbbi 6 évbe nem jött ki normális nfs, most se változott. utolsó elviselhető az mw első része, illetve a pro street(nekem tetszett) volt. kedvenc : U2 mindörökké


Assasin's Creed 3 : még nem játszottam vele, ugyanis mint mindennek, ennek is úgy fogok nekiállni, ha az előző részeket is kijátszottam, és mivel csak mostanába lett normális gépem, ezért még nem jutottam el az AC sorozatig.


Euro Truck Simulator 2 - Az első rész ill. változatainak játékosai nagyon megkedvelték az új kamionszimulátort. Bár nem sokat változott a játék, mégis nagyon szembetűnő a változás. Szép a grafika, úgyahogy reálisak a kamionok, bár szerintem a MAN hangja egyáltalán nem hasonlít az igaziéra. Volvo FH12 forever, bár ebbe már fh16 van, és nem licencelt. Sokáig el lehet lenni, bár nálam kb 80 óra után bebugolt, és nem tudok fuvart vinni mert kb 2 perc után eltűnik a pótkocsim a hátam mögül, és a fuvarnak vége, bár nem kell kifizetnem a lemondást. Másik felhasználóval működik, ha tud valaki megoldást legyen szíves megírni.


Black Ops 2 : Cod 6 óta semmi új. Ami meg a cod 4-re épült, szóval azt kell mondjam 2007 (6 éve) nem csináltak egetrengetően sok mindent... Sőt, a BO első részének szebb volt a grafikája. Már csak azért sem tetszenek az új codok, bár a single lehet hogy jó, de a multi már egyszerűen katasztrófa. Sajnos a cod mw(1) óta az számít hogy hányas szinten vagy ( mekkora kocka vagy ), és hogy milyen fegyvert raksz össze magadnak, nem pedig az, hogy hogyan játszol. Emiatt nálam a Cod2 ( és cod4 ) még mindig üti az összeset :)


The Darkness 2: minden véleményt csak az első 2 sorig olvastam ahol himnuszokat írtak a játékról, és saját magamnak szeretnék meglepetést okozni azzal, hogy nem tudom milyen részletesebben. Még nem jutottam el odáig hogy kipróbáljam, haladok felé, de erősen javaslom a kategória kedvelőinek.


Prototype 2: az első rész is tetszett, ki kell ezt is próbálni, bár szerintem előtte az elsőt kéne végigtolni, bár abból is csak kisebb részleteket játszottam haveromnál. Nagyok az elvárásaim


Spec Ops : The Line - A sztori eszméletlen jó lett, amit egy gyönyörű grafikával fűszerezve akarnak a nyakunkra sózni. Hát vállajjuk is fel hiszen ez a játék megéri az árát, nagyon jól sikerült, még nem végeztem vele, havernál kezdük kijátszani, csak "bizonyos" problémák miatt abbamaratt. De ami késik, nem múlik! erősen javaslom :)


Transformers: The Fall of Cybertron - Elküldhettek a búsba, de bevallom őszintén, sose szerettem igazán a transformerst. Ezért nem szerepel a kijátszandók listáján előkelő helyen, a "majd egyszer" kategóriába sorolva vár, de igazából ez is csak azért lesz halaszvta, mert az elődjét is kijátszanám előtte.


Darksiders 2: aztmondják a nagyok hogy jó lett, nem tudom értékelni még videót sem néztem róla :)


Walking dead : P R Ó B Á L D K I !

( semmi több, egyszerűen tökéletes )



GTA V (hamarosan)

Hatalmas elvárások, jó előzetesek. Nem tudok mit mondani, engem megragadott az előzetes, GTA rajongóként valószínűleg megveszem az alapjátékot, és ha kijön egy díszdobozos, mehet a sarokba ( vagy e-bay-re) és már rendelem is az "upgrade-elt" GTA V csomagot :))


További jó keresgélést mindenkinek, remélem tudtam pár jó játékot ajánlani. Van ami említésre méltó mostanába kijött játék, és nem említettem, ezért bocsánat, de hamarosan indulnom kell :) Nekem nagyon tetszett a The Elder Scrolls új része a Skyrim is, kismillió játékóra lehetőséggel, de ezt már csak zárójelesen említettem. Jó kockulást :)

2013. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Call of Duty sorozat, Star Wars Kotor 1-2, Mafia, Half Life 2, Far Cry, Nedd for Speed Underground 2 - Most Wanted - Carbon, Doom 3, Quake 4, Prince of Persia Warrionr Within


Számomra ezek voltak a legjobb játékok.

2013. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Gothic sorozat (de a 3. és 4. már nem az igazi)

Elder Scrolls sorozat (bár a Skyrimmal nem bírtam még csak pár órát játszani)

Fallout sorozat

Stalker sorozat

2013. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!