Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » World of Tanks-ról mi a...

World of Tanks-ról mi a véleményetek, jó játék?

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, de nem nyerte el a tetszésemet. Gondolom azért mert nem volt csapatom. Pontosabban beosztott valahova ott meg mindenki ment fejetlenül előre kamikaze módra.
2012. nov. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejött.Kb egy hónapja játszok rajta és még nem untam meg
2012. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én másfél éve játszom és szerintem nagyon jó játék. Csak ajánlani tudom. Igaz vannak balf*szok akik le tudják rontani a játékélményt, de nem kell velük foglalkozni.
2012. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nov.17 étől játszok vele, nagyon jó játék rögtön megtetszett.Ahogy már előttem is irták elég sok játékos van akik rontják az élmény,de nem kell velük törődni.Egy gondja van,hogy nem oszt el elég jól.Négyes tankkal ötös még nehezen megölök,na de nyolcast meg hetest..
2012. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Phoney ***** válasza:

A programozás igényes, a prémium dolgok többsége normális ár/érték arányban van, és nem kell ölni bele a pénzt, csak egyszeri kisebb befizetés az, ami igazán szükséges egy idő után (a drágább felszerelések átmozgatása új tankra kb. 10 forintba kerül, másra nem fontos költeni).


Ahogy a többiek mondták, aránylag sokszor kerülsz olyan csatába, amibe csak kisebb beleszólásod van, de olyan soha nincs, hogy az ellenséges csapat egy részét ne tudnád kilőni, ráadásul jó felderítőként mindig hasznos lehetsz, és XP meg pénz is jár érte.


Meg az sem mellékes, hogy ésszel játszva sokkal jobban érvényesülhetsz, ami sok ingyenes játékról nem mondható el.

2012. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az elosztás tényleg kicsit béna, de nincs olyan hogy lehetetlen, csak tehetetlen. Ma is bedobott a VI-os tankommal VII és VIII-asok ellen, és mégis kilőttem egy VIII-ast egy kis segítséggel, és meg utána egy VI-ost is. Ha ügyesen játszol, és nem kapkodod el, lehet érvényesülni.

Én az artykat szoktam előszeretettel irányítani. Felderítem, elbújok, és küldök pár rádió üzenetet, és arty-k kilövik, és nekem is jár exp, mert én derítettem fel, és én általam tudták kilőni. (néha nem mindig jön össze, ha nyomi az arty, és 3 lövésből 1 se talál. :D )

2012. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!