Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudnám leszedni Pc-re?

Honnan tudnám leszedni Pc-re?

Figyelt kérdés

A Minecraft valami Offline verzióját szeretném leszedni, (lehetőleg olyat, ami a Mc Creativhoz hasonlít). Már 2 olyat szedtem le, ami OFFLINE mégis kéri az internet csatlakozást!

Tehát egy Offline Minecraft-ra lenne szükségem, ami lehetesetleg csak mc klón is, mint Pl.: Androidon a Block story...

HEEELP MEE!!


2012. nov. 25. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akkor leszedni már sikerült, csak nem akarsz fizetni egy termékért. Jön a karácsony, szüleidtől kérd ezt ajándékként. 5000 forint sincs a játék. Gondolom a karácsony fát sem csak úgy elhozzák az árustól.
2012. nov. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Karácsonyra a gépbe ram kell, nem játék..

Am meg nem a megvételével van gond, hanem hogy KÉR INTERNET CSATLAKOZÁST, ÉS A GÉPEMEN NINCS INTERNET ezért KELL OFFLINE és ezért kértem a segítségeteket..

2012. nov. 25. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!