Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indul el a Crysis! Miért?

Saykon kérdése:

Nem indul el a Crysis! Miért?

Figyelt kérdés

A gép:

amd x6 3300Mhz

8gb RAM

Geforce gt630 4GB


Feltelepítem, és elindítom elindul fekete képernyő jön és úgyis marad. Van valakinek vmi ötlete h mit csináljak vele?



2012. nov. 25. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendszer?
2012. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

WIN7 Pro x64!


Sok mindennel próbálkoztam már, de nem tudom megoldani ezt a problémát sajnos:(!

2012. nov. 25. 16:49
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megnézegettem a linket, angol tudásom finoman szólva is hiányos, szóval mit kellene tennem?
2012. nov. 25. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Crysis telepitőlemezén ilyen támogatott operációs rendszert nem találsz hogy Win7 64bit, Xp és Vista szerepel rajta. Ettöl függetlenül sokaknál megy gond nélkül, másoknál némi tweak segit, amitől követhetetlené válig a dolog hogy mindenkinél más és más segit. Ha sikerül elinditani, mert olyan is van hogy egyik tipp sem segit és sehogy nem indul.


Futtasd kompatibilitási módban, azon belül is Vista service pack 2-t válaszd, a legtöbb konfignál ez a tanács jön be. Ezen kivül még van vagy 15 tipp, ezért lenne érdemes átolvasnod a fórumot.

2012. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így fogok tenni! Köszönöm szépen a segítséget!
2012. nov. 25. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!