Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki meg tudja nekem mondani...

Valaki meg tudja nekem mondani, hogy kell folyamatos egyenes vonalat húzni Word 2010-ben?

Figyelt kérdés

Két különböző hosszúságú egyenes vonalat szeretnék egy dokumentumba belevarázsolni.

A 3 kötőjel és Enter módszert már próbáltam, de az mindig ugyanolyan hosszúságú egyenes vonalat rajzol.


Előre is köszönöm a segítséget.



2012. nov. 25. 21:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak önmagában a vonal kellene, szöveg ne legyen se alatta, se fölötte.
2012. nov. 25. 21:47
 2/7 anonim ***** válasza:

Beszúrás/alakzat - vonal


Húzás után jobb klikk/alakzat formázásában még tovább alakíthatod.

2012. nov. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kösz,de úgy már próbáltam. Bár alakítani nem tudtam, hogy kell, úgyhogy megpróbálom még egyszer.
2012. nov. 25. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Beszúrás fül alakzatok -> vonal, de egy shift+* billentyű kombinációval is tudsz vonalat húzni


_____________________________________


_______________________________________________

2012. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Halihó!

Elvileg úgy is lehet, hogy a SHIFT és "-" (gondolatjellel) nyomsz egymás után kb 15-öt és entert nyomsz. így kapsz egy hosszú egyeneset

ha bisszatörölsz egyet, akkor az ereti kb. 10 alsóvoná lesz úrja látható, és ha annyit nyomsz, ami keresztbe végigér a lapon akkor megvagy.

2014. szept. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ hol csinálja. Ha csak magának, olyan csúnyán és bénám használja a lehetőségeket, ahogy akarja mert senkit nem érdekel.


Hivatalos helyen vagy informatika dolgozatnál, vizsgán és érettségin nem használhatja ezt a megoldást, mert nem azért tanulta a Word használatát hogy kihagyja a lehetőségeit. A tördelés csúszik vele, így sehol nem használhat két egyforma műveletnél többet. Például nem Enterezheti szét a lapot hogy legyen üres hely, kötelező a térközöket használnia. Ugyanúgy tabulátor helyett nem használhat szóközt, és vonalazás helyett sem használhat alulvonásjelet.

2014. szept. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hosszu also vonal Worldban


A lap bal oldalá levö "vonalzo" felsö száránál ez a jel legyen " L " .Egy szo vagy karakter után click a "U" (aláhuzo jelre) ezutá csak nyomod a Tab gombot attol függöen milyen hosszu vonalat akarsz.

2015. márc. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!