Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan szerezhetem vissza a...

Hogyan szerezhetem vissza a Steam Accountomat?

Figyelt kérdés
Augusztus vége fele csináltam egy külön emailt a Steam Account-omnak. A Steam Guard Aktiválva volt, ami annyit jelent, hogy ha egy új számítógép akar belépni a felhasználódba, akkor küld email-re egy kódot, amit bejelentkezésnél kér a steam. Pár napra rá elromlott a gépem, nem készítettem róla mentést. A cs dobozát már valószínűleg kidobtam, tehát nincs meg. Hogyan tudnám megtudni az email-em? A jelszavam tudnám, csak az email-em nem... :(

2012. nov. 26. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ezért tartom a jelszavaimat egy külön erre használt pendriveon és a biztonság kedvéért egy memóriakártyán is. Ha kell ott van, ha elszáll a gép, megmarad.
2012. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így valszeg sehogy. Ha kérsz jelszó emlékeztetőt, akkor nem írja ki, hogy milyen címre küldték ki?
2012. nov. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne túl biztonságos, ha kiírná...
2012. nov. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem :( Csak annyit ír, hogy kiküldte. Annyit eddig is tudtam hogy gmail. És írta is amikor próbálok belépni, hogy kiküldte a kódot stb. és volt egy olyan rész, ahol "gmail.com"-ot írt.
2012. nov. 26. 16:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tudja valaki, hogy hogyan lehetne a Titkos kérdést felhasználni? Mert azt hiszem tudom rá a választ.
2012. nov. 26. 16:45
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 persze csökkent a biztonság erején, de hasonló esetekben segíthet ha már annyit lát, hogy v*****@g*****.com
2012. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]

Szóval még annyit sem ír, hogy @ nemhogy az email kezdőbetűjét :(

2012. nov. 27. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!