Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet 2...

Milyen programmal lehet 2 videót összevágni?

Figyelt kérdés
A lényeg az lenne, hogy mintha klónoznék egy bizonyostárgyat, úgy vágnám egymásba a 2 videót, és valami jó minőségű program kéne, mert a Zweistein nagyon alacsony felbontásra bontotta a videót, így nem lehetett annyira szépen megvágni.

2012. nov. 26. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
egy bizonyos tárgyat akarsz videó ba beilleszteni?
2012. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
is, de mozgótárgyal kéne csinálni
2012. nov. 27. 15:36
 3/6 Atilla001 válasza:

Adobe After Effects!

Könnyen megtanulható program, nagyon sok tutorialt találsz hozzá youtube-n, és bármit megtudsz vele csinálni.

2012. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

na, akkor úgy tűnik hogy nem érthető, vagy még én nem talátam meg abban a programban,hogy hogy kell.

Szóval az a lényeg, hogy van egy bizonyos helyszín, kameraállás, és pl. felveszem magam videóra, hogy valamit csinálok, és az lenne a lényeg, hogy azt kéne megcsinálni, mintha 2. lenne belőlem, mint az ikres filmekben. Erre jó a ZweiStein, csak az a gond, hogy annak nagyon rossz a minősége

2012. nov. 28. 06:14
 5/6 Atilla001 válasza:
100%

Én ezt értem,több féle képpen is meg csinálhatod. Itt egy lehetőség,

http://www.youtube.com/watch?v=9J4llhulsQs&feature=youtube

_gdata_player


A másik módszer amit én ismerek,és alkalmazni szoktam az a greenbox. Igaz, hogy így felvenni a jelenetet körülményesebb,de sokkal szabadabban tudsz vele dolgozni.

2012. nov. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tökéletes, pont erre gondoltam

ment a zöld

2012. nov. 29. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!