Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki emlékszik erre a...

Valaki emlékszik erre a programra? Vagy tud hasonlót?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb. 8-10 évvel ezelőtti gépünkön volt egy ilyen naptárszerű program. Az volt a lényege, hogy mindennap, amikor bekapcsoltuk a gépet bejött egy kisablakban és leírta milyen névnap van, a névnek a jelentését, mikor kell a nap, mikor nyugszik, milyen jeles nap van, stb... Valaki nem tudja mi volt a neve ennek a programnak? Vagy esetleg tudnátok hasonlót ajánlani?

Légyszíves értelmes válaszokat!

Előre is köszönöm!

21/L



2012. nov. 27. 13:44
 1/4 Direttore ***** válasza:
Nem a névnap 4.0 nevű progi volt? Ingyenesen letölthető innen: [link]
2012. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Direttore ***** válasza:
Ez a leírás van róla: "Ha valaki feledékeny, vagy nincs kéznél a naptárja, annak hasznos segítség lehet Borsosfi Névnap programja. Diszkréten a tálcára ülő alkalmazás képes a Windowsal együtt indulni, és az aktuális napon kívül két napra előre is jelzi a névnapokat, eseményeket." Szerintem ezt keresed. Én is sokáig használtam.
2012. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nem, nem erre gondoltam. Nem csak névnapok voltak benne, hanem minden, amit felsoroltam. Leginkább a többi dolog lenne nekem fontos, a névnapok nem nagyon érdekelnek benne.
2012. nov. 27. 14:08
 4/4 Direttore ***** válasza:
Ha valami nagy tudású és csodaszép kivitelezésű progit szeretnél én ezt ajánlom: [link]
2012. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!