Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP-ből csak 32bites van?

Windows XP-ből csak 32bites van?

Figyelt kérdés

Olyasmit hallottam, hogy van 64bites csak angol és sok vele a kompatibilitási hiba. Ez igaz?


Szóval a 32bites XP-t éri meg feltenni? (4GB RAMOM van, de most a modernebb rendszerek egyéb okok miatt nem elérhetőek nálam).

Előre is köszöntem.



2012. nov. 27. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
érdemes windows XP-ből a 32bitest feltenni
2012. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Létezik 64 bites, én is úgy tudom hogy csak angol változatban érhető el. Többet nem tudok róla, nem nagyon találkoztam még vele. Nyugodtan megpróbálhatod a win7 64 bitest, amin az XP elfut, azon a win7 is nagy eséllyel.


Legfeljebb az illesztőprogramokkal lehet gond

2012. nov. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Komplikato ***** válasza:

A válaszra nincs egyértelmű válasz.


Miért?

Mert van egy szoftver ami Windows XP 64 bites verzió néven fut. Egyetlen baj vele, hogy ez egy desktop gépre butított Windows 2003 rendszer és egy halom dologhoz nincs és nem is lesz driver hozzá. Ezért vagy Vista, vagy W7, ha 64 bit.

Ha még is ezt választod, ne felejtsd el, hogy ehhez a W2003 service packok és driverek a jók!

2012. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm!
2012. nov. 27. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!