Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP ki lehet törölni...

Windows XP ki lehet törölni valahogy a felhasználókat belépés nélkül?

Figyelt kérdés

Az imént töröltem le 1800 észlelhető objektumot a gépről. Újraindítás után beadta a kép dolgot és ellenőrizni akarta a dolgokat. Ez is gondolom eltartott volta másfél órát. Ezért esc-eltem. Ez után kiadta hogy: felhasználónév: xy

jelszó:..

eddig alig használtam a jelszót és azt akarja hogy a semmiből kitaláljam... Mondanom sem kell, elfelejtettem.. csökkentett módban is ez van. Max a bios-ban tudok csinálni valamit. Ha újrarakom egy nem eredetivel az megold valamit? Vagy az alaplapon van valami gomb.. az amúgy mire jó?


2012. nov. 27. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
csökkentett módba az alap rendszergazdának nincs kódja, akkor meg hogy nem tudsz belépni?
2012. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egy Linux Live CD segít...

esetleg ez:

Active Boot Disk Suite 6.5.0 [link]

a portabla verziót töltsd le, pl. egy haver gépén a "rapid...."-ról egy pendrive-ra (191 MB)

és arról bootolj be....

2012. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És a linux hogyan is segít a felhasználók törlésében?
2012. nov. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendesek vagytok. :) szerintem megoldom egy újratelepítéssel. vagy majd holnap menpróbálom csökkentettbe mégegyszer
2012. nov. 27. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:

a Linux Live CD-ről bootol, és megnézi a Rendszergazda jelszavát!

1. kiírja, és normál módban indítja az XP-t, amikor kéri a jelszót beírja.

2. Törli, és normál módban indítja az XP-t.

2012. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha a telepítés mellett döntesz, a Javító (Frissítő) telepítést válaszd... így minden adatod, telepített programod megmarad a Rendszer-partíción is.
2012. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!