Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik? Cpu-nak nincs hőmérsé...

Létezik? Cpu-nak nincs hőmérséklete?

Figyelt kérdés
windows 7 em van és semmilyen programmal nem tudom megnézni hogy hány fokos a processzorom próbáltam mindent everest cpuz motherboard de semelyik sem ad ki értéket valaki megoldás
2012. nov. 28. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nincs benne érzékelő, azért nem tudják megmondani. A BIOS-ban sem lehet megnézni?

Egyébként nekem a házban vannak érzékelő drótok, oda ragasztom, ahová akarom és mutatja a hőmérsékletet egy LCD-n. Persze csak a hűtőborda hőmérsékletét, de az látszik, hogy mennyire melegszik. Amúgy is mindig attól függ, hogy mennyit mérnek, hogy mennyire van közel az érzékelő a maghoz.

2012. nov. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

értem

nincs a biosban semmiféle infó a cpu hőmérsékletéről és ilyen kis ledes valamit honnan tudok szerezni? vagy valamilyen mód nincs rá hogy megtudjam nézni?

2012. nov. 28. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem be van építve a házba, úgy vettem. Külön ilyesmit nem tudom, hogy lehet-e venni, még sehol sem láttam, de biztos van ilyen külön is, minden van. Az más kérdés, hogy mennyire nehéz hozzájutni. Egyébként néha elenged a ragasztó, úgyhogy lejön róla az érzékelő, figyelni kell, de ez úgyis látszik, mert akkor ugye a házban lévő levegő hőmérsékletét méri. Egyébként azt hiszem 3 érzékelő van benne.

Nem annyira fontos dolog ez szerintem, ha egyébként tudod, hogy nincs túlmelegedés. Olyan programot viszont fel tudsz rakni, ami mindig kijelzi, hogy milyen kihasználtságon megy éppen a CPU, illetve az egyes magok (ha több magos).

2012. nov. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!