Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program, alkalma...

Létezik olyan program, alkalmazása Windows XP alatt, aminek segítségével megnézhető utólag, hogy egy mappát vagy fájlt mikor nyitottak meg utoljára és mennyi ideig volt megnyitva?

Figyelt kérdés

#Windows XP #megnyitás #mappák megnyitása #megnyitások időpontja
2012. nov. 28. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

obb klikk a fájl nevén > Tulajdonságok...

(de, hogy mennyi ideig volt megnyitva? arra nem létezik program!)

2012. nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
obb = Jobb
2012. nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. nov. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Nekem ez csak félig ad jó megoldást, mert nem valós adatot ad meg.


De, hogy érthető legyek:

1., 10 órakor kikapcsoltam a gépet, és éppen a kikapcsolás előtt zártam be azt a fájlt, aminek az állapotát a későbbiekben majd meg szeretném nézni.

2., 13 órakor kapcsoltam be újra, és anélkül, hogy megnyitottam volna a kérdéses fájlt, csak jobb klikkel lekérdeztem a "Tulajdonságokat".

Nekem itt a hozzáférésnél a 13,01 időpontot adta meg.

Azaz gyakorlatilag azt az időpontot, amikor lekérdeztem az adott fájl tulajdonságait.

Pedig én itt egy 9,59 körüli időpontot vártam volna válaszként.

3., Nekem ez a Tulajdonságok lekérdezés, csak fájloknál működik. Mappáknál nem tudom ezt sem lekérdezni.

Vagy rosszul csinálok valamit, vagy eleve át kellene valamit állítani a gépemen?

Nem tudom.

2012. nov. 30. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!