Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csak az alapjáték fut...

Miért csak az alapjáték fut (Sims 2)?

Figyelt kérdés

Feltelepitettem a Sims 2-t crakeltem, futott. Majd a Petset ugyanigy, elindítom ha lemegy a kisfilm utána fagy le ha meg lenyomom akkor azonnal, felugrik egy kis ablak nem ír benne semmit, csak feladatkezelővel tudom bezárni a simset és akkor ezt látom : [url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


Letöröltem a Petset majd a Seasonsal is megpróbáltam ott is ugyanez, több kiegészitőt már megsem próbálok feltenni. Mi baja van, mit csináljak, hogy tudjak végre simsezni? 20/L



2012. nov. 28. 16:51
 1/6 A kérdező kommentje:
2012. nov. 28. 16:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem eredeti... azért.
2012. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor biztos senki nem játszik vele csak az akinek eredetiben van meg XD Kösz a segítőkész választ... Amúgy megvan eredetiben az alap és a pets is csak nem tudom feltenni mert kitört a meghajtóm a laptopból ezért csak letölteni tudok és virtuális meghajtót használni.
2012. nov. 29. 09:45
 4/6 anonim válasza:
Megpróbáltad újratelepíteni? És az állatost is crackelted? Lehetséges, hogy be volt kapcsolva valamilyen vírusirtó és letörölt egy fontos fájlt. Nekem is volt már ilyen.
2012. dec. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Feladtam azóta 3 gépen 2 féle operációs rendszeren sehol sem működött :/
2012. dec. 6. 23:23
 6/6 anonim válasza:
Tölts le egy másik verziót. Pl.: Vitality, Reloaded.... De akkor csak és kizárólag olyan legyen az összes. És először a vár az üzletet telepítsd.
2012. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!