Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3 indításakor hiba...

Sims 3 indításakor hiba lépett fel, tov. Inf. A Log-Dateiben. Segítség?

Figyelt kérdés
Újratelepítettem full az egész játékomat(csak nagy kiegek vannak meg,az összes).Erre kiírta,hogy az indításnál hiba lépett fel,további információ a Log-Dateiben....Egyszer már volt ilyen problémám,de az azért volt,mert töröltem a Net Frameworkot,azt megoldottam.De most nem töröltem semmit.Újratelepítettem már másodszorra full az egészet,az Originem a legfrissebb,de azt is újratettem,próbáltam rendszergazdaként futtatni,csináltram registry törlést,az egész CClenaert,Glary Utilitast,Advanced System Care 6 PRO-mat is bevetettem,de semmi!Az a helyzet,hogy az alapjáték után a Világ körült nem tudtam egyik esetben sem frissíteni,így az egyik esetben simán patcheltem az indítópulton 1.42-re az alapjátékot,másik esetben a szuperpatchet használtam.Mit tehetnék? :/ A neten azt olvastam,hogy a Log Datei az a TS308.exe(valami ilyesmi) az Évszakoknál(az én esetemben),és hogy arról kéne indítanom a játékot,de természetesen onnan sem indul....Valami ötlet? :S

#sims-3-log-datei
2012. nov. 29. 16:33
 1/1 A kérdező kommentje:
Már megoldottam! :)
2012. nov. 30. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!