Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Euro Truck Simulator 2-ben...

Euro Truck Simulator 2-ben melyik kamionmárkát érdemes választani kezdésnek? Szerintetek melyikkel lehet hosszabb távon jól járni?

Figyelt kérdés
DAF-ot, Iveco-t, MAN-t, Mercedes-Benz-t, Renault-ot, Scania-t, vagy Volvo-t érdemes-e vásárolni a játékban kezdésnek, amit később tuningolni is lehet? Ti melyik kamionmárkára szavaztok? Kíváncsi lennék a véleményetekre. Ti melyik márkát vezetitek a játékban?

2012. nov. 29. 21:41
1 2
 1/17 anonim válasza:
helló én mannal kezdtem és azzal is nyomom
2012. nov. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Br3nor ***** válasza:

Én dettó :)

Nem néztem komolyabban bele, de szerintem nincs sok különbség a különböző márkák között, ha mégis akkor majd megcáfol valaki :D

2012. nov. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
A MAN az olcsó. azzal kezdj :DDD
2012. dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
en is MAN-nel kezdtem es mostmar vettem a flottamba egy Mercedeszt ami gyengebb mint a MAN!
2012. dec. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Szerintem MAN kamionnal kezdj... olcsó és erős is... de mikorra már megszedted magadat pénzel, ajánlom a Scaniat.. nagyon gyors :) és sokáig lehet tuningolni... szerintem a legerősebb kamion... Én legalábbis így csináltam :)
2012. dec. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, véleményeket, hozzászólásokat!
2013. jan. 2. 21:45
 7/17 csernecki gábor válasza:
én renaultal kezdtem ,de azonnal le is cseréltem volvo-ra én a volvot ajánlom mert gyors és sokáig lehet tuningoln. de renaultat NE VEGYÉL!!!!
2013. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Nekem eddig van a flottamba Renault,Merci,Iveco,Daf,Man,es ezek kozul a Man a legjobb de Renaultot tenyleg ne vegyel mert nem lehet tuningolni!A volvorol es a scaniarol meg nem tudok semmit se mondani
2013. jan. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 rokasuhanc válasza:
Én is Man-nal kezdtem ami elég jó, de inkábbátváltottam Scana-ra ami tuningolhatóbb és pizit gyorsabbnak érzem.
2013. jan. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
IVEDO-m van. van benne tempomat, jól megy. Nem tudom más kamionnal hogy megy de lassan forog a kormány kicsit ( ami ugye jó ha gyorsan mész a kanyarban mert nem csúszik meg, de parkolásnál szar ) egy baj van vele (de szerintem ez soknál így van) ha 6x4/2 az alváz akk csak kevesebb a tankja !!
2013. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!