Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felraktam a gepemre az Ubuntu...

Dongolozsolt kérdése:

Felraktam a gepemre az Ubuntu 12. 04-et, de a gond az, hogy semmi fajta videot nem tudok megnezni, a Youtube-on sem. A Mozillaban kiirja, hogy hianyzo bovitmeny, a Chromiumban kiirja, hogy nem epult be plug- in. Mit lehetne csinalni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Töltsed le az Adobe Flash Playert [link]
2012. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát telepíteni kell a Flash Playert! Bár már nem fejlesztik Linux-ra de a legutolsó változat szerintem még elérhető a szoftverközpontban! Vagy egyszerűen állítsd át a youtub-ot HTML 5-re!
2012. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Komplikato ***** válasza:

Hát a YouTube alapból flash-es oldal, tehát kéne telepíteni flashplyaert? :)

Egyébként ha van YB fiokod, át tudod kapcsolni HTML5-re flahről, és akkor mennie kell HTML5 képes böngészővel flash nélkül is.

Egyéb videókkal meg mi a gond? Szerintem van a kérdéses disztribúcióban VLC Player, az ne vinne bármit? Még letöltött flash videót is megeszi.

2012. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!