Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van a gépemen egy win xp és...

Van a gépemen egy win xp és szeretnék rá telepíteni win7-et de az xp-t is szeretném meghagyni hogyan tudom megoldani hogy két rendszer legyen a gépemen? Merevlemezről telepítem, új partíciót kellene létre hozni, de hogyan?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy az xp hagynám rajta de másodiknak szeretném a win 7 et na de a gond hogy külső merevlemezről telepíteném fel és valahogyan létre kéne hozni egy új partíciót! Hogy oldható meg Várom a gyors válaszokat!

Köszönöm szépen


2012. nov. 30. 17:25
 1/4 anonim válasza:
partitionmagic. nagyon könnyű hasznélni. keress rá a neten.
2012. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belapus ***** válasza:

Legjobb lenne külön merevlemezre telepíteni.Ha nincs rá lehetőség, akkor így oldható meg:


[link]


Kiegészítés:


Amikor a C-t lecsökkented, kapsz egy Unallocated területet.

Rákattintasz erre, majd Create.

Adsz neki betűjelet ( D: ), elnevezheted ( Windows 7 ).

!! Primary ( elsődleges ) partíciót kell készíteni, mert

az operációs rendszer csak arra települ ( Create as:).

Az előre-hátra nyilakkal visszavonhatsz műveleteket.

!! Apply - végrehajtja a változtatást.


[link]

2012. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 belapus ***** válasza:

Esetleg erre is szükség lesz:


[link]

2012. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megoldottam, a segítségetekkel! Már megy is a win 7 csak egy a baj hogy nincs hang! (Ct4830) És a fenének sem találok hozzá drivert ami működne! köszönöm
2012. nov. 30. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!