Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen PC karbantartó a...

Milyen PC karbantartó a legstabilabb?

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:

az USER karbantartó a legjobb, legstabilabb (de, nem a Luzer)

egyébként, az Op. Rendszerbe gyárilag beépített a legmegbízhatóbb, és esetleg a keményen fizetős, Professionális alkalmazások a többi csak maszlag....

2012. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Link?
2012. nov. 30. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:

pdul

[link]

2012. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 csacsi2 ***** válasza:

Sok különböző választ fogsz kapni, kinek mi. Az egyik ezt a másik azt tudja jobban. CCleaner ,megbízható sok internetkávézó használja. A programok listáját kibővítheted a CCenchacer -el.

[link]


Sokféle van és az igazán jók azok fizetősek.

Jv16 PowerTools


Ingyenes és átfogó eszköz az Advanced System Care

Ennek is csak néhány funkciója elérhető free -ben a többihez széria szám kell.

2012. nov. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

CCleaner-t semmiféleképpen nem ajánlom. Rossz tapasztalataim voltak már azzal a programmal, és szerintem nem ér semmit.

A legelső válaszadó mondta a leghelyesebben, a elgjobb karbantartó a User, ilyen karbantartó programok egyébként nincsenek, amelyek megbizhatóan működnének. Az alap Windows lemezkarbantartó, töredezettségmentesitő, fájlok rendszerezettsége már épp elég ahhoz, hogy gyors legyen a géped.

2012. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 csacsi2 ***** válasza:

Ezért írtam a többféle választ... A CCleaner még (nekem) Semmi galibát nem okozott, igaz nem is takarít mélyen. A Widows töredezettségmentesítő meg egy kalap ****! Mft tábál nem tudja, nem jók az algoritmusai, kevés lemezterületnél nem csinál szinte semmit! Lemezkarbantartója meg szinte semmi helyet nem szabadít fel, viszont a régen használt fájlokat tömöríti (ami szintén nem sok)Ideiglenes fájlok meg nem csak a Temp könyvtárban keletkeznek, így a teljes meghajtót érdemes átkutatni!

"a legjobb karbantartó a User" Ez meg csak és kizárólag akkor igaz, ha tudja mit csinál!Ne érts félre kérdező -de a kérdésből nem ez jön le.

Összegezve: Az a legjobb amely program megbízhatóan, teszi a dolgát anélkül, hogy tönkretenné az operációs rendszert!


Amennyiben egy általános karbantartási folyamat úgy ér véget , hogy hiba lesz a vége, akkor ott már előtte nem stimmelt valami, de legalább kiderült!

2012. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet neked nem okozott semmi "galibát" a CCleaner, de nekem tönkreb*szta a frissen telepitett Kaspersky Internet Securitymet amikor lefuttattam rajta egy "rutin" ellenőrzést, és büszkén irta, hogy talált 203 hibás regisztrált bejegyzést a Windows rendszerleiró adatbázisban, és ki szeretné javitani, illetve törölni, mert azok nem szükségesek. Miután ezt megtette, persze hogy a virusirtóm nem működött, és telepithettem ujra.

Ennyit a CCleanerről, kitörölhetem vele a s*ggem. Akkor inkább maradok a kézi rendszerkarbantartásnál és azt törlök ki a gépről, amiről tudom, hogy mi is az.

2012. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ne itt veszekedjetek! Megértést köszönöm
2012. dec. 2. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!