Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet...

Feribacsi12 kérdése:

Milyen programmal lehet csinálni azt hogy egy DVD9-es játék ráférjen 1 DVD5-ös lemezre?

Figyelt kérdés

#PC #játék #DVD9-DVD5
2012. nov. 30. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinte bármivel (ToalCommander, WinRaR, 7ZIP) ketté tudod vágni a progit de a feltelepítéséhez újra össze kell fűzni a gépeden...
2012. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 j0c1 ***** válasza:
Szerintem félreértetted, ő nem két dvd5-ös lemezre akarja szedni, hanem egy dvd5-ösre rápréselni, ami szerintem nem kivitelezhető.
2012. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na igen. Ez a verzió fel sem merült bennem, mert ez képtelen ötlet...
2012. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem annyira képtelenség mert a minap megjelent a Far Cry 3 DVD9-es lemezen és már láttam DVD5-ös lemezen is, elvannak távolitva a nyelvek csak az angol maradt meg, aztán valahogyan a .cab fájlok jobban belettek süritve, ezt nevezik repack-nak, és az érdekelne engem hogy hogyan csinálják ill. milyen programmal.
2012. dec. 1. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja a játék "lebutítását" kérdezed? Ezt meg azért nem ajánlottam, mert ehhez erősen kell programozói tudás. Nem program. Ember aki tud programozni!
2012. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te maximum annyit tehetsz, hogy letölt9öd a DVD5-ös verzióját, mert nagyobb progiból te nem fogsz tudni kisebbet csinálni...
2012. dec. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 j0c1 ***** válasza:
Az, hogy egy dvd9-es lemez anyagából eltávolítanak felesleges cuccokat ahhoz, hogy dvd5-ös lemezre írható legyen egy dolog, az hogy egy dvd9-es lemez teljes anyagát egy dvd5-ösre sűrítse valaki, az már más, vagy inkább hülyeség...
2012. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!