Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program ami mutatja...

Van olyan program ami mutatja a számítógép belső hőmérséklét?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs. Miből is tudhatná az alkalmazás, hogy milyen házban, milyen és mennyi ventivel van szellőztetve, hogyan vannak a kábelek elrendezve és a többi és a többi. Nekem volt anno egy olyan házam, aminek volt egy hőérzékelője és az előlapi LCD-n mutatta a belső hőmérsékletet. Amúgy szerintem van ilyen egység, ami 5,25" keretbe szerelhető és rendelkezik hasonló funkcióval. Vagy beteszel egy hőmérőt és amikor elkap a kíváncsiság, akkor megnézed. :)
2012. nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

Az első válaszoló hülyeséget beszél.

A legtöbb alaplapban, processzorban, tápegységben van beépített hőmérő szenzor.

Rengeteg szoftver van, ami képes "kiolvasni", és megjeleníteni az alkatrészek hőmérői által mért értékeket.

Én a SpeedFan-t szoktam használni:

[link]

2012. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első nem beszél hülyeséget, csak te nem fogtad fel, hogy mit írt. A számítógép belső hőmérséklete, és az alaplap/CPU/HDD hőmérséklete nem ugyanaz. [link]
2012. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Így van, köszönöm kedves "harmadik"!

A számítógép házban lévő "belső hőmérséklet" nem ugyanaz, mint a GPU, CPU, chipset és HDD hőmérséklet.

2012. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
aida64
2013. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Aida64 szerintem a legjobb.

Ha régebbi a gép akkor talán szóba jöhet az Everest home edition.

Meg asszem az msi afterburner is kimutatja.

2014. febr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!